1080P WIFI kamera GÜNEŞ PANELI açık IP kamera şarj edilebilir pil Powered renkli gece görüş gözetim güvenlik kamera.

Availability: In stock

US $96.92

1080P WIFI kamera GÜNEŞ PANELI açık IP kamera şarj edilebilir pil Powered renkli gece görüş gözetim güvenlik kamera

Product Discription

Aliexpress Code kodu daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olur, sınırlı teklif, ilk önce ilk hizmet gelir.Geçerli zaman: 7.26-7.28

Sss

1. Q: 4G sürümü ve WIFI sürümü arasındaki fark nedir?
A: 4G kamera wifi ağ gerekmez, hiçbir yönlendirici, sadece çalışmak için bir SIM kart yükleyin, çalışma aralığı geniş, ancak WIFI kameranın wifi ağına bağlanması gerekiyor ve sadece yönlendiricinin yanına monte edilebilir.

2. Q: bu güneş kamera pil dahil mi?
A: evet, kamera 14400mAh şarj edilebilir pil inşa

3. Q: ev kapalıysa, kamera hala normal çalışabilir mi?
A: evet, çünkü kamera çalışmak için pil kullanır ve 4G kamera wifi ağına ihtiyaç duymaz

4. Q: kamera hangi uygulamayı kullanıyor?
A: kamera UBOX uygulamasını kullandı

Güneş paneli bataryası Powered kablosuz IP kamera 1080P PTZ kamera PIR insan algılama renk gece görüş

PIR akıllı algılama

Güneş kamera kullanımı son derece hassas PIR hareket sensörü yanlış alarmları azaltmak, 120 derece algılama açısı ile tüm faaliyetleri yakalar.

Güneş ışığı olmadan 180 gün, süper uzun bekleme (GÜNEŞ PANELI için braket dahil değildir)

Güneş ışığı olmadan 180 gün çalışabilir; Hava durumu hakkında endişelenmeyin; Şarj etmek için aşağı çekmek için endişelenmeyin.
IP65 hava koşullarına dayanıklı seviye ile, açık hava sert havalarda çalışabilir.

GÜNEŞ PANELI demonte edilebilir

Kurulum ortamınıza göre entegre kurulum ve ayrı kurulum seçebilirsiniz

Lütfen dikkat: braket ve güç şarj uzatma kablosu dahil değildir!

GÜNEŞ PANELI ve kamera ayrı olarak kurulduysa, belki bu brakete ve güç şarj uzatma kablosuna ihtiyacınız vardır. Ürün hakkında bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki resme tıklayın.

İki yönlü ses ve APP canlı görüntüleme

Önemli ses kanıtlarını kaydetmek için gerçek ses reprodüksiyonlu bir kamera alacaksınız. Ziyaretçilerle her yerde serbestçe konuşmanızı sağlayan dahili mikrofon ve hoparlör.

Projektör renk gece görüş

Projektör ve kızılötesi led'ler

Gece düştüğünde, kızılötesi modda otomatik olarak gece görüşüne geçecektir. PIR hareketi yakaladığında, telefon uygulamanıza bir alarm bildirimi gönderir ve projektörü parlatır, davetsiz misafirleri korkutur.

Pan Tilt rotasyon, yerel TF kart depolama ve bulut depolama

Yatay 320 ° dikey 90 °;
Kamera desteği 128 GB Micro SD kart depolama; Bulut depolama SD kartta malzemeyi kaybetme riskini önleyebilir (sd kart isteğe bağlıdır)

Ürün boyutu

Ambalaj listesi:

【 Telsiz ve güneş powered】 S20 vision S20 güneş enerjili kamera desteği GÜNEŞ PANELI pil ömrü ve elektrik sıkıntısı, WIFI ve 4G iki isteğe bağlı, tam şarjlı kalır, hangi 100% telsiz güvenlik gerçekleştirmek.
【Pan çini & PIR akıllı dedektör】 320 derece yatay ve 90 derece dikey pan tilt ile, açık iki yönlü ses, güneş kamera son derece hassas PIR hareket sensörü yanlış alarmları azaltmak kullanır, 120 derece algılama açısı ile tüm aktiviteleri yakalar.
【Gündüz & gece renk vizyonu 】 HD çekimlerde her şeyi gösteren HD1080P sensörü. Hareket aktif IR gece görüşü ile; Infrad IR ledler geceleri net videolar çeker, hatta karanlık gecede 30 metreye kadar karanlıkta görülür.
Bulut ve yerel depolama ile 【App uyarısı 】 kamera, videoları sd karta ve buluta kaydedebilir ve hareket açık kamera tarafından tetiklendiğinde telefonunuza alarm gönderebilir. Her zaman önemli olacaksınız .. bahçe girişinizi, garajınızı, bahçenizi, evinizi izlemek için en sevdiğiniz güvenlik kameranis.


Ambalaj listesi:

1 x açık güneş enerjili pil kamera
1 x GÜNEŞ PANELI (pil dahil edildi)
1 x kullanım kılavuzu
1 x alet çantası
Kurulum için 1 x braket kağıdı

Lütfen dikkat: braket ve güç şarj uzatma kablosu dahil değildir!

GÜNEŞ PANELI ve kamera ayrı ayrı kurulduysa, belki kamera ve GÜNEŞ PANELI arasında GÜNEŞ PANELI ve güç şarj uzatma kablosunu sabitlemek için bu brakete ihtiyacınız vardır. Ürün hakkında bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki resme tıklayın.


201202988;

Related Product