BESDER 5MP PTZ açık Wifi IP kamera 1080P hız Dome AI güvenlik kamera kablosuz ses 2MP CCTV su geçirmez IR renkli gece IPC.

Availability: In stock

US $26.27

BESDER 5MP PTZ açık Wifi IP kamera 1080P hız Dome AI güvenlik kamera kablosuz ses 2MP CCTV su geçirmez IR renkli gece IPC

Product Discription

Yeni varış

Alıcı not:

Sadece "2 x" öğeleri 2 adet kamera içerir."1 x" öğeleri sadece 1 adet kamera içerir.

2MP VS 5MP yüksek çözünürlük

5MP görüntü daha zarif, daha iyi ışık doygunluğu, daha düşük gürültü ve diğer avantajlara sahiptir

Ana özellikleri:

* Seçenek için HD 2MP/5MP çözünürlük;* Destek gerçek insansı akıllı uyarı çift ışık;* Destek siyah ışık tam renkli, renkli gece görüş açıktır;* Üç mod önizleme, siyah ışık tam renkli kızılötesi gece görüş çift ışık uyarısı;* Destek ONVIF protokolü kaydedici ekleyin; CMS bilgisayar istemcisi gerçek zamanlı olarak kaydedin ve oynatın;* Alarm modu özel ayar: DIY özel ayar alarm zili;* Insansı algılama: karıştırma hattı, alan, iki yönlü akış algılama, insan formu için, öğe alarm tetiklemez;* Yüksek ses, 4w yüksek güç ile özelleştirilmiş yeni hoparlörler;* PTZ: 270 derece sola ve sağa döner ve 90 derece dikey olarak döner;* Çift anten 5DB sinyalleri iletir, yüksek kazanç tasarımı ve sinyal daha büyük ve daha güçlüdür;* H.265X yeni depolama tasarımı, TF kart depolama daha düşük, daha istikrarlı ve daha dayanıklı;* Üç eşleştirme bağlantı modu: AP hotspot doğrudan bağlantı/kablosuz WiFi bağlantısı/ağ bağlantı noktası kablolu bağlantı getiren;* Özel patentli küresel ısıl işlem, ortalama 30 derece ile, ekran pozlama ısı kuru ve kaybolur izin;* Ücretsiz 30 günlük bulut depolama, veri güvenliği 1 kez daha kararlı.

Paket İçeriği

1) ambalaj kutusu2) güç kaynağı3) su geçirmez kap4) vidalar5) PTZ kamera1x2MP kart yok = 1 adet 2MP PTZ kamera1x5MP kart yok = 1 adet 5MP PTZ kamera1x2MP 64GB ekleyin = 1 adet 2MP PTZ kamera + 1 adet 64GB SD kart1x5MP 64GB ekleyin = 1 adet 5MP PTZ kamera + 1 adet 64GB SD kart2x2MP kart yok = 2 adet 2MP PTZ kamera2x5MP kart yok = 2 adet 5MP PTZ kamera2x2MP 64GB ekleyin = 2 adet 2MP PTZ kamera + 2 adet 64GB SD kart2x5MP 64GB ekleyin = 2 adet 5MP PTZ kamera + 2 adet 64GB SD kart

AI insansı algılama

Destek kordon ve uyarı alanı özel algılama ayarı, Mix hattı, alan, iki yönlü akış algılama, insan formu için.

Akıllı çift ışık kaynağı

Dahili 6 adet beyaz LED ve 6 adet IR LED, hareketli nesneleri izleyin, otomatik olarak aydınlatın. Bu suça karşı etkileyici bir küçük silah.

PTZ uzaktan kumanda her yerde

Kamera kafası 270 ° pan ve 90 ° tilt ile dönebilir. App üzerinden kontrol edebilir ve tüm evinizin her santimetresinde kapsamlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

4.0X dijital Zoom

Bu kamera 4.0X dijital zum özelliğini destekler, ekranı yakınlaştırmak/uzaklaştırmak ve daha fazla ayrıntı görmek için her iki elinizle de basılı tutun.

Açık iki yönlü ses

Kamera mikrofon ve hoparlör ile inşa edilmiştir. Böylece çocuklarınızla akıllı telefonunuz üzerinden istediğiniz zaman uzaktan konuşabilirsiniz.

Esnek ve güvenli depolama seçenekleri

Kamera 128GB TF kart yerel yedekleme kadar destekler ve aynı zamanda bulut depolama hizmeti sağlar (ekstra maliyet ödemek zorunda)

IP66 su geçirmez ve toz geçirmez

Kabuk, su geçirmez, güneş geçirmez ve toz geçirmez olan yüksek dereceli plastikten yapılmıştır. Herhangi bir ortam için uygundur.

Dahili AP Wifi Hotspot

Bizim kamera bir dahili AP wifi vardır, hala yönlendirici olmadan yaklaşık 10M görüntülemek için kameranın AP wifi bağlanabilirsiniz

Kablosuz/kablolu bağlantı

İhtiyaçlarınıza göre kablosuz bağlantı veya ağ kablosu bağlantısı seçebilirsiniz.

Ürün detayları

Yüksek kaliteli ABS plastik, iç/dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır.

ICSee uygulama tanıtımı

Kurulumu bitirmek için sadece birkaç adım.Güç kamera> uygulamayı yükleyin iCSee> AP modu ile yapılandırın> wifi'yi yapılandırın

Haklar koruma

1. 1 yıl garanti2. Nakliye koruma süresi 60-days (brezilya'da 90 gün)3. Bu fiyat sadece ürün fiyatı ve nakliye maliyeti, tarifeler hariç

201298604;

Related Product