Heimvision HMD2 güvenlik IP kamera Wifi güneş paneli bataryası kamera 1080P kablosuz açık gözetim 2 yönlü ses su geçirmez.

Availability: In stock

US $47.25

Heimvision HMD2 güvenlik IP kamera Wifi güneş paneli bataryası kamera 1080P kablosuz açık gözetim 2 yönlü ses su geçirmez

Product Discription

Heimvision HMDB2MQ1080P kablosuz şarj edilebilir pil IP kamera ile GÜNEŞ PANELI hava ev güvenlik kamerası Wifi PIR hareket


Dikkat edin:
1080P IP kamera: 1X 1080p kamera (güneş ve SD kart yok)GÜNEŞ PANELI ekle: 1X 1080p kamera, 1X ekle GÜNEŞ PANELI(SD kart yok)Kam 32G kartı ekle: 1X 1080p kamera + 32G SD kart (güneş yok)Kam 64G kartı ekle: 1X 1080p kamera + 64G SD kart (güneş yok)Cam ekle 128G kart: 1X 1080p kamera + 128G SD kart (güneş yok)CamX32GX GÜNEŞ PANELI: 1X 1080p kamera + GÜNEŞ PANELI + 32G SD kartCamX64GX GÜNEŞ PANELI: 1X 1080p kamera + GÜNEŞ PANELI + 64G SD kartCamX128GX GÜNEŞ PANELI: 1X 1080p kamera + GÜNEŞ PANELI + 128G SD kartAnahtar özellik:1.Support iki yönlü ses, gece Vison, anlık uyarılar.2.IP65 su geçirmez, PIR hareket Dection , Magenetic Mount.3. Lütfen ilk kez kullanırken tamamen şarj edin. Pil ve güneş enerjili.4. Tüm gün kayıt 7/24 desteklemiyor (ancak tüm gün görüntüleme desteği). Sadece kameranın PIR sensörü insan vücudunun hareketlerini algıladığında video kaydetmeye başlar.5. Lütfen kameraya güç vermeden önce microSD kartını (dahil değildir) takın. Bu kamera microSD kartını 128G kapasiteye kadar destekler.6. Sadece 2.4GHz Wi-Fi router ile çalışmak, 5Ghz Wi-Fi ile çalışmak değil.7. Sadece HeimLife uygulaması ile çalışır, diğer üçüncü taraf uygulamalar desteklenmez.

En iyi HeimVision kablosuz güvenlik kameraları ile, evinizi veya işinizi güç kaynağı olmadan bile herhangi bir hırsızdan veya hırsızdan korumaya yardımcı olabilirsiniz. Bu telsiz gözetim kamerası da kurulum sürecini çok daha iyi (kolay) hale getirir, zaman tasarrufu sağlar, çaba, ve kullanım için mülkünüzde teller ve sondaj delikleri ile çalışma karışıklık.Uzun bekleme süresi/Güneş enerjisi desteklenen6000mAh şarj edilebilir pil ile 4 aya kadar sürebilir (günde on hareket kaydı).IP kamera, güneş ışığı olduğu sürece sürekli olarak şarj edilecek şekilde GÜNEŞ PANELI bağlanabilir.IP65 hava koşullarına dayanıklı sertifikalıBu IP kamera aşırı hava koşullarına dayanmak için test edildi ve yağmur, kar ve güneş ışığına kadar demir bir penguen gibi açık havada cesur olacak.Iki yönlü sesBu ev güvenlik kamerası sistemi, doğrudan telefonunuzdan çalışan yerleşik hoparlör ve mikrofon aracılığıyla dinlemenizi ve konuşmanızı sağlar.
Kurulumu kolay ve kolay kullanımBu telsiz akülü dış mekan güvenlik kamerası, karmaşık araçları kullanmak zorunda kalmadan kurmak için 5 dakikadan az sürer. Manyetik montaj ve çift taraflı yapışkan bant ile birlikte gelir ve istediğiniz yere monte etmenizi sağlar.Full HD gözetimSize net ve net kayıtlar sağlayan bir 1080P FHD kameradır. Mobil uygulama HeimLife ile gerçek zamanlı olarak uzaktan izleyebilirsiniz.Güvenli PIR hareket algılamaGelişmiş PIR hareket sensörü ile donatılmış, çoğunlukla insanlardan yayılan kızılötesi ışınları yakalar. Evinizi ve ailenizi korumak için gerçekten ihtiyacınız olanı algılar.


Anında uyarılarTelefonunuzda anında uyarılar alın ve sadece birkaç dokunuşla hemen tepki verin. Evinizi de görüntüleyebilir veya kayıtları her zaman ve her yerde oynayabilirsiniz.130 ° geniş açı130 ° geniş görüş açısı, daha geniş görmenizi ve evinizin daha fazlasını görmenizi sağlar.30 feet'e kadar gece görüşüGece düştüğünde ve görsel mesafe 30ft'ye kadar ulaştığında gece gündüz kadar güvenli hale geldiğinde yerleşik bir gece görüş sensörü devreye girer."HeimLife" uygulamasını bağlama
İndirmek ve yüklemek için aşağıdaki QR kodlarını tarayınDestek iOS ve Android

Destek SD kart ve "HeimLife" bulut hizmeti

Lütfen kameraya güç vermeden önce microSD kartını (dahil değildir) takın. Bu kamera microSD kartını 128G kapasiteye kadar destekler.

HeimLife bulut hizmeti kişisel veri gerektirmez ve gözetim videolarını HTTPS sertifikalı güvenlik ile korur. Sınırlı bir ücret karşılığında sınırsız bulut depolama alanı. Gözetleme geçmişinize her zaman göz atabilirsiniz.
Ürün listesi:1. Akülü kamera2.Metal standı3. Hızlı başlangıç kılavuzu4. Su geçirmez kauçuk stoper5. Manyetik montaj6.3M yapışkan ped × 27.USB kablosu8. Sıfırlama pimi9. Vida paketi


S:

4 kamera almak istiyorum, dördü de cep telefonumda çalıştırabilir miyim?

A:

Evet yapabilirsin. Rahatınız için, bunları HeimLife hesabınıza ekledikten sonra yeniden adlandırabilirsiniz.


S:

Pil ne kadar sürer?

A:

Kameranın kaç kez etkinleştirildiğine bağlı. İnsan vücudunun hareketlerini günde 10 kez tespit ederse kamera 4 aya kadar bir ücret alabilir.


S:

Wifi'ye erişimim yoksa ne olur?

A:

Bağlanmak için 2.4Ghz WiFi gerektirir ve sadece 2.4Ghz WiFi destekler.


S:

Pil şarj cihazı ile geliyor mu?

A:

Şarj etmek için sadece bir USB kablosu var. Şarj etmek için telefonunuzu şarj cihazını da kullanabilirsiniz.


S:

SD kartın maksimum depolama alanı nedir?

A:

HMDB2MQ, 128 gb'a kadar SD kartını destekler.


S:

Bildirimleri ne kadar hızlı alırsınız?

A:

HMDB2MQ tarafından algılanan bir hareket varsa, birkaç saniye içinde bildirim alırsınız.
241714251;

Related Product