Hiseeu 1536P 1080P IP kamera WIFI kablosuz akıllı ev güvenlik kamerası gözetleme 2 yönlü ses CCTV Pet kamera 720P bebek izleme monitörü.

Availability: In stock

US $18.99

Hiseeu 1536P 1080P IP kamera WIFI kablosuz akıllı ev güvenlik kamerası gözetleme 2 yönlü ses CCTV Pet kamera 720P bebek izleme monitörü

Product Discription
Gümrük vergisi ve görev ve kdv

1. Avrupa üye ülke hakkında:150 € 'dan yüksek ise, alıcı hedef ülkede gümrük vergisi ve kdv ödemek zorundadır;

2. İspanyol depo yerel (kanarya adaları ve uzak şehir hariç) ve aşağıdaki ülkelere yollayabilirsiniz: portekiz, fransa, almanya, İtalya, avusturya, lüksemburg, hollanda, belçika, çek cumhuriyeti, danimarka, macaristan, polonya, slovenya, slovakya.


YOOSEE uygulamasına bağlanamıyor,Sadece destek 2.4G IP WIFI, 5G WIFI RUTER desteklemiyor

Pürüzsüz Pan ve Tilt izleme

Sadece istediğiniz her yerde izleme, kamera yukarı/aşağı/sol/sağ (yatay 355 °,Vertical110 °) döndürmek yapmak için parmağınızı ekranda kayma

ICSee uygulaması basit bağlantı uzaktan görünümü,YOOSEE uygulamasına bağlanamıyor

HD 1. options/2. options/3MP(720P/1080P/1536P) seçenekler için çözünürlük

Kurulumu kolay, her yere koyun

Sadece destek 2.4G IP WIFI, 5G WIFI RUTER desteklemiyor.

Kurulum, destek masası, duvar, tavan montajı ve çalıştırması birkaç dakika sürer. Sadece güce bağlayın ve sonra mobil uygulama ile ayarlayın

Iki yönlü ses

Dahili mikrofon ve hoparlör, size gerçek zamanlı iki yönlü ses getirin. Ne kadar uzakta olursa olsun, ailenizle uzaktan konuşmak için kullanabilirsiniz.

Net gündüz ve gece görüş

Yüksek güç LED ışıkları ile donatılmış, fazla 10m IR mesafesi, 24 saat izleme, gözetim kamera açıkça gün içinde renk gösterir, ve geceleri kızılötesi aydınlatma ile b/w mükemmel ve açıkça görülebilir.

Hareket algılama ve e-posta uyarısı

Anormal aktiviteler tespit edildiğinde, güvenlik kamerası telefon uygulamanıza, e-postanıza ve sd kartınıza gerçek zamanlı hareket uyarısı gönderir ve gönderir.

Yaygın olarak kullanılan kapalı: ev, mağaza, okul. etc

Destek Micro SD kart kayıt ve oynatma (128G kadar);

Telefon uygulamasında uzaktan izleme (iOS/Android) ve PC yazılımı CMS

Ücretsiz uygulama (ICSee) akıllı telefonlarda (IOS/Android) indirilebilir ve yüklenebilir, videolar istediğiniz zaman ve nerede olursanız olun uzak konumlardan görüntülenebilir ve oynatılabilir.

Aynı anda uzaktan görüntülemek için birden fazla çevrimiçi kullanıcı desteği

Aile üyenizin ICSee hesap numarasını girerek ve videoları uzaktan görüntülemeye davet etmek için paylaşım bağlantısını onlara göndererek, güvenlik kamerası, WiFi(2.4GHz) ile aynı anda bağlanmak için 10 cep telefonuna kadar izin verir.

WiFi ile 1536P /1080P/720P gözetim kameraları için kutuda ne var?

1*1536P /1080P/720P IP kamera

 Bağlantı yöntemi

221994305;

Related Product