IP kamera 5MP 1080P HD 5X Zoom güvenlik PTZ hız Dome WIFI kamera kablosuz kablolu gözetim açık CCTV desteği onvif Camhi.

Availability: In stock

US $32.15

IP kamera 5MP 1080P HD 5X Zoom güvenlik PTZ hız Dome WIFI kamera kablosuz kablolu gözetim açık CCTV desteği onvif Camhi

Product Discription

Böyle bir 4G sim kart kamera satın almanız gerekebilir

Herhangi bir konum kısıtlaması olmadan 4G ağı altında, her zaman ve her yerde uzaktan izleme.

PTZ Speed Dome WIFI IP kamera

Açık 5MP HD Mini P2P

Optimize edilmiş 5X optik Zoom(2.7-13.5mm)

5X optik zoom PTZ güvenlik kamerasında otomatik odaklama işlevine sahip motorlu zoom objektifi, geniş bir görüş açısı (36 ° ~ 100 °) elde edebilir. Daha geniş ve daha büyük bir görünüm elde etmek için daha fazla nesneyi yakınlaştırmadan veya yakınlaştırmadan daha fazla ayrıntı görmenizi sağlar.

Biz iki seçenek lens var, 4mm ve 2.7-13.5mm

Lütfen ne istersen seç

Etkileyici 1080P/5MP süper HD

Seçmek için yüksek çözünürlük 2560x1920(5 milyon piksel) ve gerçek 1080p full HD sahip, güvenlik IP kamera cryctal net videoları yakalayabilir, insanları, araçları ve daha fazla nesneyi tüm gün tanımlamak için daha değerli detaylar görebilirsiniz.

Renk gece görüş

Kızılötesi gece görüş kadar 30m izin veren görmek için ihtiyacınız ne. Gece yarısı ya da bir rakunun içeri girmesi durumunda, hepsi kamera tarafından yakın zamanda yakalanacaktır.

Su geçirmez tasarım mükemmel açık gözetim sağlar

Yüksek kaliteli ABS mühendislik malzemesi ve profesyonel su geçirmez tasarımı sayesinde, kameranız yağmurlu veya karlı bir günde-20 ° ~ 50 ° sıcaklıkta çalışacaktır.

Böyle bir uzatma kablosu satın almanız gerekebilir, lütfen ürün hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki resme tıklayın.

Kablo dahil değildir lütfen unutmayın!!! Kurulum yeri güç kaynağına yakın değilse, belki bu uzatma kablosuna ihtiyacınız vardır.

Acil durumlar için gerçek zamanlı uyarılar

Tehlike oluştuğunda hareketli nesneleri otomatik olarak algılar ve alarmları tetikler. Evinizi ve işinizi girişin neden olduğu kayıplardan etkili bir şekilde koruyun. Şüpheli bir durum bulunursa, gerçek zamanlı olarak bir uyarı alırsınız.

Daha güçlü 5Dbi anten

Daha güçlü 5dBi antenli bir kamera alacaksınız ve WIFI bağlantısının mesafesi 25% artırılabilir

Yükseltilmiş anten tasarımı

Harici yüksek kazançlı çift anten tasarımı ve bilimsel anten düzeni sayesinde, diğerlerinden daha güçlü bir WIFI sinyali ile bir ürün alacaksınız.

% 24/7 güvenilir kayıt için NVR ile çalışın

Birden fazla IP kameranız varsa veya 24/7 kayıt istiyorsanız, kameralar ev ve iş güvenliğiniz için 24/7 gözetim ve kayıt için bir NVR ile mükemmel ve verimli bir şekilde işbirliği yapabilir. NVR hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

FTP fonksiyonu

Destek 8 ön ayar noktası

Kameranın önceden belirlenmiş noktaları hızlı bir şekilde bulmasını sağlayacak 8 önceden ayarlanmış nokta ayarlı bir kamera alacaksınız, bu arada ön ayar sırasında zoom objektifi durumu kaydedilebilir.

Geniş alan kapsama alanı için Pan, tilt ve zoom yetenekleri

PTZ güvenlik kamerası bir kaydırma fonksiyonuna sahiptir ve yüksek hızda yatay olarak 355 ° dönebilir. 90 ° eğme rotasyonu, dikey sınırlama ve “ölü bölgeler” olmaksızın güvenilir ev ve iş izleme sağlayabilir.

Gerçek zamanlı iki yönlü ses iletişimi

Mikrofon ve hoparlörlü bir kamera alacaksınız. Ailenizle istediğiniz zaman, çalışma, seyahat veya iş gibi herhangi bir yerde konuşabilirsiniz.

Destek 128GB TF kartı

TF kart yuvasına sahip bir kamera alacaksınız, burada TF kartını 128 gb'a kadar kapasiteye takabilirsiniz (TF kartı pakete dahil değildir)

Çoklu cihaz bağlantı şemaları

Kameranız IE tarayıcısında yazılan IP adresi ve kameranın uid'si ile HiP2P yazılımı üzerinden pc'ye eklenebilir.

Çok kullanıcılı kullanım

Aynı anda 3 ~ 6 kullanıcı ile uzaktan izleme desteği, sahneler aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz

Ürünün analizi

ABS kılıflı açık su geçirmez mini kamera

Uygulama bağlantısı

Not: bu kamera destek AP/2.4G WIFI/RJ-45 kablolu ağ üç mod bağlantısı, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

IE tarayıcı ile 1.Add kamera

Lütfen kamerayı IP adresine, varsayılan hesaba göre ekleyin: admin, şifre: admin

2. IP adresi ile kamera ekleyin

3. Ayar seçeneklerinin işlevi

4. Çevrimiçi izleme

Özellikler:

-HD 1080P çözünürlük: 2.0MP yüksek çözünürlüklü görüntü, net ve ince görüntüler. Maksimum görüntü boyutu 1920*1080. Sadece 2.4G üzerinde çalışmak, 5G desteklemiyor
-Ses kaydı: ses kaydı olmayan kameradan en farklı olan kameranın etrafındaki sesi kaydetme işlevi. Avantajları arasında net ses efekti ve detay kaydı, ses kanıtlarının korunması, önemli ses kanıtlarını kaydetmek için gerçek ses üretimi bulunmaktadır.
-Hareket algılama alarmı: kamera hareketli kişiyi algılar ve cep telefonuna Alarm mesajı gönderir.
-PTZ kontrolü: rotasyon yatay olarak 355 derece ve dikey olarak 90 derece döndürün. Cep telefonu gimbal alin dönme açısını kontrol edebilir ve gerekli yönü görebilirsiniz.
-İki yönlü ses iletişimi: filtre gürültüsü, daha net ses, gerçek zamanlı iki yönlü konuşma özelliği, çeşitli sorunlarla kolayca başa çıkmanızı sağlar.
-Mobil Video gözetimi: iOS, Android sistemi ile cep telefonu desteğinde, cep telefonlarının uzaktan izlenmesi, istediğiniz zaman görüntülemenizi ve izlemenizi sağlar.
-IP66 su geçirmez: profesyonel su geçirmez tasarım, açık su geçirmez, iyi sızdırmazlık, yağmur hakkında endişelenmenize gerek yok.
Kızılötesi gece görüş görüş: 8 adet LED en uzak IR mesafe kadar 30M.
TF kartı: TF kart yuvası, maksimum destek 128g.
-Destek ONVIF: kamera onvif protokolünü destekler.

Pakette ne var?

1x IP kamera
1x kullanım kılavuzu
1x güç adaptörü
1x vidalar kap
1x tornavida

Güç kaynağı fiş tipi nedir?

Lütfen dikkat: paket güç içerir, lütfen ihtiyacınızı seçin fiş tipi güç kaynağı tipi: DC 12V 2A,AC 100 ~ 240V,50/60Hz.

Bir yıl garanti

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen en kısa sürede bana ulaşın, biz çevrimiçi 24 saat


229492371;

Related Product