Reolink Argus PT w GÜNEŞ PANELI 1080P WiFi kamera PT şarj edilebilir pil/güneş enerjili güvenlik kamera.

Availability: In stock

US $127.11

Reolink Argus PT w GÜNEŞ PANELI 1080P WiFi kamera PT şarj edilebilir pil/güneş enerjili güvenlik kamera

Product Discription


Birden fazla duruma uygulanan

Argus PT

Daha iyi görüntü kalitesinin tadını çıkarın

Her şeyi gerçek 1080p Full HD ile ayrıntılı olarak görün. 720p kameralardan daha net ve daha keskin görüntüler/videolar alın. Bu pil kamera ile bettery resim kalitesi keyfine varacaksınız

Renkli resimlerin süresini uzatmak için Starlight sensörü

Gelişmiş starlight CMOS sensörü ile, Reolink Reolink®2 ekstra aydınlatma altyapısı olmadan, tam gün ışığından yıldız ışığına (33 feet gece görüşüne kadar) çok düşük ışık koşullarında yüksek kaliteli videolar sunar. Ve saatin etrafındaki insanları, araçları ve diğer nesneleri tanımlamak için değerli görsel ayrıntıları görebilirsiniz.

Pan & Tilt-daha fazla alan kaplıdır

Argus PT, başını 355 ° yatay ve 140 ° dikey olarak çevirebilir, bu da muazzam bir görüş açısı sunar. Geniş ön sundurma veya mağazanız sadece bir kablosuz PT akülü IP kamera ile kaplanabilir. Kolay yönlü kontrol ile, sadece cep telefonunuza bir göz atarak tüm dünyaya bir bakış alabilirsiniz.

Süper uzun bekleme

Kamerayı 6,GÜNEŞ PANELI 'ye bağlayın ve tüm gün ve tüm gece kesintisiz güç elde edecektir. Güneş ışığına maruz kalmayı en üst düzeye çıkarmak için hava koşullarına dayanıklı GÜNEŞ PANELI 'ü kolayca konumlandırabilirsiniz. Kamerayı manuel olarak şarj etme problemini kaydeder.

PIR hareket sensörü

Anında yerleşik PIR sensörü hareketlerini algılayacaktır. Sonra kameranıza erişin, neler olduğunu görün ve zamanında harekete geçin. Hareket duyarlılığını ve PIR programını kurarak, kamerayı gerçekten önemli olanı yakalamak için daha akıllı hale getirebilirsiniz.

Önemli bir bildirimi kaçırmayın

105 derece geniş görüş açısı ve son derece hassas PIR hareket sensörüne sahip olan tüm insan hareketlerini neredeyse yanlış alarmlarla yanlış alarmlar olmadan yakalar.

Tüm hareketleri SD kartta veya bulutta kaydedin

1. Hareket algılama tetiklendiğinde SD kart kayıt edecektir. Hareket algılama triggerd sonra kamera 0.8s içinde uyanacak. SD kart dolduğunda, eski videoyu otomatik olarak kapsayacak.
2. Reolink Cloud sadece amerika birleşik devletleri, kanada, yeni zelanda, avustralya'da, Reolink 2, Reolink Pro, Reolink Eco, Canada PT, E1, E1 Pro ve E1 zoom ile çalışır. Katar, bae, malezya, tayland, Vietnam, İsrail, güney kore, endonezya. Yakın gelecekte daha fazla yer ve ürün desteklenecektir.

Her zaman her yerde uzaktan erişim alın

Kontrol, ücretsiz Reolink uygulaması ve istemcisi ile hiç bu kadar kolay olmamıştı! IOS ve Android akıllı telefonlarınız veya bir Windows veya Mac bilgisayarınız aracılığıyla ailenizi ve evinizi istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman görüntüleyin! Ofisinizde veya seyahatinizde bile, hareket halindeyken evinize/işinize neler olduğunu kontrol edebilirsiniz!

Google asistan ile çalışın

Google asistan ile çalışan bir güvenlik kamerasını kontrol etmek daha kolay olamaz. Sadece “Hey Google, bana arka bahçeyi göster” deyin ve Google Nest hub'ınızdaki veya Chromecast özellikli tv'lerinizdeki kameradan canlı yayın göreceksiniz.

İki yönlü ses, duymak ve akıllı telefonlar üzerinden geri konuşmak

Evinizin içinde/dışında neler olduğunu duyun ve sadece bir dokunuşla geri konuşun! Yerleşik mikrofon ve hoparlör ile, binlerce mil uzakta olsanız bile, yaşlılarınızla, çocuklarınızla, bebek bakıcılarınızla, evcil hayvanlarınızla vb. Iletişim kurabilir ve sözlü olarak davet edilmemiş herhangi bir uyarıda bulunabilirsiniz.

Pakette ne var?


200508591;

Related Product