Reolink Lumus spot WiFi kamera IP 1080p Full HD renkli gece görüş PIR 2-Way ses 2MP açık kapalı ev güvenlik kamerası.

Availability: In stock

US $40.25

Reolink Lumus spot WiFi kamera IP 1080p Full HD renkli gece görüş PIR 2-Way ses 2MP açık kapalı ev güvenlik kamerası

Product Discription

Dikkat:
CN deposundan kameraların varsayılan güç adaptörü ab fişidir. AU/US/UK fişine ihtiyacınız varsa, lütfen ödeme yapmadan önce bizimle iletişime geçin.

Bir spot ışığı olsun

Bu ip kamera, hareket ile tetiklenen veya manuel olarak kontrol edilen akıllı ışığa sahiptir, maksimum aydınlatma mesafesi 12 metredir, mülkünüzü aydınlatabilir veya girişimci girişimleri korkutabilirsiniz.

Gündüz ve gece renk görme keyfini çıkarın

Her şeyi gerçek 1080p Full HD ile ayrıntılı olarak görün. Aydınlık LED spot ışığı ve yıldız ışığı CMOS sensörü ile, kolay Lumus güneş battıktan sonra tam renkli videolar sunar. İnsanları, araçları ve saatin etrafındaki daha fazla nesneyi tanımlamak için daha değerli detaylar görebilirsiniz.

Duymak ve ziyaretçi ile konuşmak

Bu güvenlik kamerasının dahili mikrofon ve hoparlörü vardır, canlı görünümde veya kayıtlarda ses duyabilirsiniz. Ve kameranın yanındaki herkesle konuş.

Evde göz kulak ol

Bu ip kameraya uzaktan erişimin sadece 3 adımı vardır, kurun, kayıt APP/istemcisini indirin, daha sonra tatildeyken veya iş gezisinde olduğunuzda uzaktan erişebilirsiniz.

Evinizi koruyun 24/7

PIR ve hareket algılama ve siren ile yükleme, bu açık spot kamera size % 24/7 koruma sağlar. Hareket tespit edildiğinde, birisinin evinize yaklaştığını bildirmek için anlık uyarılar alırsınız.

Önemli alanlara odaklanın

Hareket uyarıları almak istediğiniz belirli alanları oluşturun. Bu tasarrufu en sorun istenmeyen alarmları gelen out belirlenen alanları.

Anahtar anı asla kaçırmayın

Reolink Lumus, harekete geçirilen kaydı, % 24/7 sürekli kaydı veya kaydı belirli bir programda destekler. Kaydedilen ilgi videolarını kolayca belirleyebilir ve sezgisel uygulama/istemcide tekrar oynatabilirsiniz.

2.4Ghz WiFi ile çalışmak

Basit ve esnek kablosuz kurulum için 2.4 GHz WiFi.

Her zamanki gibi yağmurlu günlerde koruma

Yağmur veya parlaklık, güvenlik kamerası Lumus her zaman IP65 hava koşullarına dayanıklı aşırı ortamlar için hazırdır. Sizin değil endişe if yağmur olacak hasar.

Kameralarınızı kontrol edin, eller serbest

Google asistan ile kayıt lumus'u kontrol etmek daha kolay olamaz. Sadece “tamam Google, bana arka bahçeyi göster” deyin ve canlı yayın Google Nest hub'ınızda veya Chromecast özellikli tv'lerinizde görünecektir.200508591;

Related Product