WiFi IP Mini dadı kamera modülü hareket P2P pil kamera Video kaydedici ev güvenlik mini kamera uzaktan kumanda gizli TF.

Availability: In stock

US $23.92

WiFi IP Mini dadı kamera modülü hareket P2P pil kamera Video kaydedici ev güvenlik mini kamera uzaktan kumanda gizli TF

Product Discription

Not: bu kamera için çalışma altında biraz sıcak olabilir, cihazda koruyucu kılıf olmadığı için, ama lütfen endişelenmeyin, normal ve % 100% güvenli olduğuna söz verebiliriz 。Bu bir ağ kamerası. P2P modunda akıllı telefon uygulamasındaki ağ yapılandırmasını tamamladıktan sonra canlı videoları görüntülemeniz veya kaydetmeniz için mesafe sınırlaması yoktur. İstediğiniz zaman canlı videoları görüntüleyebilir veya kaydedebilirsiniz.Özellikler:Gerçek zamanlı ses ve Video kaydıWiFi IP ağ fonksiyonuDestek akıllı telefon Tablet APP uzaktan görünümü ve kontrolü90/120 derece Lens görüş açısıDestek hareket dedektif kayıtMaksimum 128GB Micro SD kart desteği (SD kart dahil değildir)Dairesel depolamaDahili pil kapasitesiYaklaşık 2 saat pil çalışma ömrüAynı anda kayıt ve şarj desteğiParametreler:Video formatı: aviLens görüş açısı: 90 derece/120 dereceMikrofon: dahiliBellek: Max destek 128GB mikro kartMin. Aydınlatma: 0.1 LuxÇalışma pil ömrü süresi: 2 saatDepolama sıcaklığı: -20-80 derece santigratÇalışma sıcaklığı: -10-60 derece santigratÇalışma nemi: 15-85% RHHafıza kartı tipi: TF kartıAkıllı telefon işletim sistemi: iPhone iPad veya AndroidPil şarj gerilimi: DC 5V1. WiFi serisi ürünler için yeterli elektrik miktarını sağlamak büyük güç tüketimi özelliği. Tam şarjdan sonra kullanılması gerektiğini unutmayın; Yetersiz elektrik miktarı zayıf bağlantıya, sinyal aramada başarısızlığa, sık off-line ve kararsız videoya vb.Yani, yukarıda belirtilen sorunla karşılaşırsanız, lütfen cihazı şarj edin ve şarj ettikten sonra yeniden başlatın. Adım tüm sorunları çözecek.2. Mobil yazılımı doğrudan açarak videoları asla izlemeyin. Yazılımı açmadan önce bu WiFi ürününün sıcak noktasını zaten bağladığınızdan emin olun. Aksi takdirde, normalde video izleyemediniz.

Uygulamayı indirin ve yükleyin1) . QR kodunu tarayarak yükleyin: (şekil 1), indirme sayfasını girin (şekil 2)。 yazılımı telefonun sistem seçimine göre indirin. (QR kodunu taradıktan sonra, uygulamayı yurtiçi versiyonda veya yurtdışı versiyonunda ihtiyacına göre seçerek indirin)

2) . Android telefon arama Google App pazarında "LOOKCAM" indirmek ve yüklemek için.
Indirmek ve yüklemek için App store'da Apple telefon arama "LOOKCAM".

AP sıcak noktalarının eklenmesi

Telefon WIFI ayarlarını girin, kamera AP HotSpots hesabını (cihaz UID numarası) bulun ve bağlayın. Resim gösterdiği gibi

Cihaz uid'yi aşağıda gösterildiği gibi bağladıktan sonra telefon uygulamasını açın (LOOKCAM) .

Yönlendirici modu bağlantısı (uzaktan izleme)


Videoyu hotSpot ile izleyebileceğiniz zaman, lütfen önceki seviyeye geri dönün ve gösterildiği gibi arayüze girin.

Ayarlar simgesine tıklayın → WiFi bağlantı yapılandırması → WiFi bul → şifreyi girin → kamerayı yeniden başlatmak için tamam'ı tıklayın. (Kamera yönlendiriciye bağlandıktan sonra, sayfayı yenileyin, yaklaşık 40 saniye bekleyin ve kamera durumu çevrimiçi olacak.)

231173336;

Related Product